Müşteri Hizmetleri

Hisar Okulları Kültür Merkezini ziyaret etmek veya bilet satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Hisar Okulları Kültür Merkezi Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Hisar Okulları Kültür Merkezi sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir. Sitedeki haber ve bölümler hakkında görüş bildirme. Bu bölümleri kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekecektir.

Bilgilerin Korunumu

Sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitemiz barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Kredi kart numaralarınız en yeni e-ticaret teknolojisi kullanılarak şifrelendirilir. Hisar Okulları Kültür Merkezi web sitesinde veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla Hisar Okulları Kültür Merkezi “Global Sign”nin güvenlik kapsamı içindedir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standartlarında olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir.
Buna rağmen, bilet satın alma işlemlerinde, kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır.

Hisar Okulları Kültür Merkezi üzerinden yapacağınız işlemler için belirli bir aşamadan sonra Üye Girişi yapmanız ve işlemlerinizi kişisel bilgilerinizle tamamlamanız istenecektir. Eğer ortak bir bilgisayar kullanıyorsanız, işlemleriniz tamamlandıktan sonra çıkış işlemi yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde üyelik işlemleriniz ya da satın almış olduğunuz hizmet üzerinde 3. kişiler tarafından yapılabilecek işlemlerden Hisar Okulları Kültür Merkezi sorumlu olmayacaktır.

Yasaların men ettiği durumlar haricinde ve kayıt esnasında belirtmediğiniz takdirde isim veya adresiniz diğer organizasyonlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakla başvurması halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalar gösterilecektir. Bu durumda, kayıtlarda bulunan irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunulamayacak durumda olmamızdan Hisar Okulları Kültür Merkezi sorumlu olmayacaktır.

Hisar Okulları Kültür Merkezi, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

İlgili Kurumlar, İptaller, Ertelemeler ve İadeler

Hisar Okulları Kültür Merkezi, anlaştığı kişi, kurum ya da kuruluşlar adına sözleşmelere istinaden bilet satmaktadır.
Anlaşma yapılan kişi, kurum ya da kuruluşun bilet satış politikaları ve yapılan sözleşmeler doğrultusunda, Hisar Okulları Kültür Merkezi’nin satılan bir biletin bedelini ve eğer alındıysa hizmet bedelini iade etmesi söz konusu değildir.
 

Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, Hisar Okulları Kültür Merkezi’nin bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişikliği yapması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Hisar Okulları Kültür Merkezi sorumlu tutulamaz. Ancak ilgili kişi, kurum ya da kuruluşun etkinlik iptal ya da erteleme ardından vereceği bilgiler, ve gelişmeler Hisar Okulları Kültür Merkezi aracılığıyla kullanıcıya duyurulacaktır.

Mücbir sebepler; etkinliğin iptali ve/veya değiştirilmesi, resmi makamlarca da teyid edilen hava muhalefeti, etkinlik mekanında yaşanan teknik aksaklıklar ve etkinlik için belirlenmiş olan resmi “izleyici yaş grubu”nun sonradan değiştirilmesi olarak tanımlanmaktadır.

Hisar Okulları Kültür Merkezi ile birlikte, Hisar Okulları Kültür Merkezi çalışanları ya da içerik sağlayıcıları, sebebi ve süresinden bağımsız olarak Hisar Okulları Kültür Merkezi’de ortaya çıkabilecek olası hata ve kasıtsız ihmallerden, kusurlardan veya bilgi eksikliğinden, kullanıcının maruz kaldığı kesintiden veya gecikmeden dolayı meydana gelebilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Tüm bu kuruluşlar ya da kişiler, 3.şahısların hasar ve zarar iddialarından, cezalandırıcı tazminat veya indirekt zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı İlişkileri

Hisar Okulları Kültür Merkezi, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı,  Hisar Okulları Kültür Merkezi’nin diğer kullanıcılarının usulsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Hisar Okulları Kültür Merkezi, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur.

İletişim

Hisar Okulları Kültür Merkezi

İstanbul caddesi No:3 34077 Göktürk – İstanbul

Tel: 0212 364 00 00 Fax: 0212 322 03 07

 

Fikri Mülkiyet Hakları

Hisar Okulları Kültür Merkezi, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olan metin, fotoğraf, grafik, ses müzik dahil bilgi ve materyalleri barındırmaktadır. Hisar Okulları Kültür Merkezi, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif hakkına sahiptir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve Hisar Okulları Kültür Merkezi’nin yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda Kullanıcı Hisar Okulları Kültür Merkezi’nin çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir. Hisar Okulları Kültür Merkezi, her türlü izinsiz müdahele ve/veya uygulama karşısında yasal yaptırımları kullanma hakkını saklı tutar.